ΕΡΕΥΝΑ: Πόσο «πολιτικοί» είναι οι φοιτητές Πολιτικής Επιστήμης;

Η Ερευνητική Ομάδα «Πολιτική Τεχνολογία» εκπονεί μία πανελλαδική έρευνα, μέσω διαδικτύου, που αφορά τους ενεργούς φοιτητές της Πολιτικής Επιστήμης. Στόχος της έρευνας είναι να αποτυπωθεί η στάση των φοιτητών πολιτικής επιστήμης απέναντι στην ίδια την πολιτική.

Αν είστε προπτυχιακός φοιτητής σε κάποιο από τα τμήματα πολιτικής επιστήμης της χώρας, και μπορείτε να αφιερώσετε μερικά λεπτά από το χρόνο σας, παρακαλούμε όπως συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο μας – η συμμετοχή σας είναι πολύτιμη.

► Σύνδεσμος προς το ερωτηματολόγιο ◄

Αν βρίσκετε το θέμα της έρευνας ενδιαφέρον, μπορείτε στο τέλος του ερωτηματολογίου να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας να συμμετέχετε σε ανάλογες έρευνες στο μέλλον.

Την μελέτη εκπονεί ο Πολυχρόνης Καράμπελας (chronis.k@politech.uop.gr) εκ μέρους της Ερευνητικής Ομάδας «Πολιτική Τεχνολογία».

Παρακαλούμε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας τυχόν διευκρινήσεις.

This entry was posted in Ενημέρωση. Bookmark the permalink.